Fast News | #001

12. august 2015 at 9:55 | posted by Mitch | © Shay Mitchell |  News & Articles

Přináším vám takový přehled novinek ohledně Shay, které se objevily za poslední týden, co jsem tu nebyl.

#001 Shay 2. srpna fotila nový photoshoot. Zatím není známo od jakého fotografa a pro jaký účel, ale brzo se na něj můžeme těšit. Fotky z focení jsou v galerii.
#002 Shay fotila další nový photoshoot 8. srpna s fotografem a make-up umělecem Jakem Rosenbergem. Fotky z focení jsou v galerii.
#003 Jak už možná víte, tak Shay je tváří kolekce slunečních brýlí značky Quay Australia a její kolekce se nazývá Quay x Shay. Na jejich stránkách quayaustralia.com.au jsou k dispozici další nové sluneční brýle z nové kolekce. Fotka Shay s brýlemi z nové kolekce.
#004 Shay byla nominována na předávání cen Teen Choice Awards 2015, které se konají 16. srpna 2015 v Los Angeles, avšak není známo jestli se Shay zúčastní. Shay je nominována v kategorii ,,Vyber nejlepší seriálovou herečku" a Pretty Little Liars v kategorii ,,Vyber nejlepší seriálové drama" a také jsou nominovaní herci Lucy Hale, Troian Bellisario, Ashley Benson a další. Doufám, že někdo z PLL nějakou cenu vyhraje, protože si to zaslouží všichni herci!
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.