Pretty Little Liars - 6th Season - Synopsis

8. june 2015 at 20:25 | © Shay Mitchell
S06E01: Game On Charles
Vracíme se tam, kde skončila finálová epizoda páté série. Aria, Emily, Hanna, Spencer a Mona jsou uvězněny před Charlesovým domečkem pro panenky. Nemají kam jít a musí se vypořádat s naštvaným trýznitelem. Když si Lhářky myslí, že Charles už nemůže udělat nic horšího, jeho hra nabere šílenější a zlověstnější obrátky. Během toho, kdy dívky bojují o přežití, do sebe začínají zapadat střípky z Charlesova života. Mezitím se Ezra, Caleb a Toby snaží nalézt dívky, ať už s pomocí policie, či bez ní.

S06E02: Songs of Innocence
Dívkám se možná podařilo uprchnout z domečku pro panenky, ale to, co se jim během zajetí stalo, má trvalejší následky. Dívky se z toho doma snaží dostat, s pomocí jejich nejbližších, ale moc se to nedaří. I když je Andrew, hlavní podezřelý, ve vazbě, Aria, Emily, Hanna i Spencer se obávají, že stále nejsou v bezpečí. Mezitím se Alison musí vypořádat s tím, co v minulosti pokazila, a také se svou neblahou proslulostí v Rosewoodu.

S06E03: Songs of Experience
Poté, co byly dívky v zajetí, se jejich životy obrací vzhůru nohama a všechny hledají odpovědi na to, proč taková muka musely prožít. Aria se soustředí na Andrewa a snaží se odhalit, kým ve skutečnosti je. Emily navazuje kontakt s novou kamarádkou/novým kamarádem. Spencer se vyptává Ali a Jasona na Charlese. Hanna se snaží opět stmelit všechny Lhářky, aby mohly zapomenout na minulost a na události z Domečku pro panenky. Mezitím už Ali není zlá mrcha, jakou bývala dříve - ale kým teď je? Nový kamarád se jí snaží pomoci najít odvahu potřebnou do začátku nového života.

S06E04: Don't Look Now
...

S06E05: She's No Angel
...

S06E06: No Stone Unturned
...

S06E07: Oh Brother, Where Art Thou
...